Návrhy a výroba anténních držáků a konstrukcí

Nabízíme k okamžitému dodání několik druhů typizovaných anténních stojanů a  držáků s kvalitní povrchovou úpravou, za příznivé ceny. V případě potřeby navrhneme a vyrobíme speciální konstrukce a úchyty do různých prostor, nebo běžně nepřístupných míst. Pomůžeme Vám s výběrem optimálního stojanu a zatížení pro Vaši potřebu. Zpracujeme statický posudek.

 

zjednodušené nákresy + fotky s popiskami

 

H12

Univerzální zátežový stojan, povrchová úprava žárovým zinkováním. Vhodný pro parabolické antény do průměru 1200 mm a další typy antén. Kapacita – např. 3 ks antén o průměru 0,6m.

 

 

 

 

H16

Univerzální zátežový stojan, povrchová úprava žárovým zinkováním. Vhodný pro parabolické antény do průměru 1200 mm a další typy antén. Hmotnost je rozložena do vetší plochy, proto je vhodný i na střechy s menší možnou zatížitelností. Kapacita – např. 5 ks antén o průměru 0,6m.

 

 

 

 

H300

Univerzální zátežový stojan, povrchová úprava žárovým zinkováním. Vhodný pro parabolické antény do průměru 2500 mm a další typy antén. Váha je rozložena do vetší plochy, proto je vhodný i na střechy s menší možnou zatížitelností. Variabilní délka trubky. Kapacita – např. 10 x anténa o průměru 0,65 m.

 

 

 

 

H500

Zakázkový zátežový stojan, povrchová úprava žárovým zinkováním. Vhodný pro parabolické antény do průměru 2500 mm a další typy antén. Váha je rozložena do vetší plochy, proto je vhodný i na střechy s menší možnou zatížitelností. Variabilní délka trubky.Kapacita – např. 14 x anténa o průměru 0,65 m.

 

 

 

 

Rohový

Univerzální zátežový stojan, povrchová úprava žárovým zinkováním. Vhodný pro parabolické antény do průměru 650 mm a další typy antén. Umístění do rohu střechy. Kapacita – např. 2 x anténa o průměru 0,65 m.

 

 

 

 

Trojnožka

Ukotvení je provedeno třemi rameny se šrouby pro ukotvení. Stabilitu výšky zabezpečují tři vzpěry od stožáru k rameni u podlahy. Výška trojnožky 1200mm. Průměr rozpětí ramen k podlaze 550mm. Zinkováno