Pronájem datových linek

Pronájem datových okruhů, pronájem spojů poslední míle

Pro zákazníky, kteří nechtějí investovat do vlastní přenosové technologie, nebo kteří potřebují rychlé a operativní spojení např. mezi pobočkami firmy, nabízíme možnost pronájmu datových okruhů s různými druhy koncových rozhraní a volitelnou přenosovou rychlostí. Tuto službu je možné využít např. na propojení telefonních ústředen, propojení vnitřní podnikové sítě intranet, příp. pro připojení internetu.

Výhoda této služby je rychlé a bezstarostné zřízení datové linky, včetně dalších služeb – nonstop servis, sklad náhradních dílů, upgrade v případě potřeby navýšení přenosové rychlosti atd.

Tato služba je automaticky začleněna do 24 hod. servisní pohotovosti, takže v případě problémů vyráží ihned technik s potřebnými náhradními díly. Nástup na opravu je po celém území Čech a jižní Moravy do 6 hodin od nahlášení. Rychlost opravy dle našich interní statistiky nepřesahuje 12 hodin od nahlášení závady.

Po obhlídce na místě navrhneme technické řešení, vybereme optimální přenosovou technologii a zpracujeme finanční nabídku.

Obvyklý termín zprovoznění služby je do 30 dnů od podepsání smlouvy.

Nabízíme pronájem spojů poslední míle, kapacita od 2 Mbps o 1 Gbps!, volitelné rozhraní (FE, GEth, G703, X.21, optické i metalické zakoncení), zajišťujeme dálkový dohled rychlé servisní zásahy s garantovanou dobou reakce a ukončení opravy.

Garantujeme dostupnost náhradních dílu a jejich přrípadné opravy.

Používáme radiové technologie od renomovaných výrobců, naší i zahraniční výroby.

Na základě obhlídky na místě navrhneme optimální a finančně nejvýhodnejší řešení.